Villa Jodłowa 6 jest nowoczesnym obiektem wypoczynkowym oddanym do użytku w 2016  roku. Położona jest w spokojniej nadmorskiej dzielnicy Uzdrowisko Zachód Kołobrzeg.  Od plaży dzieli nas 10 minutowy spacer przez nadmorski park.

W naszej ofercie posiadamy komfortowe apartamenty i pokoje o wysokim standardzie z  dostępem do bezprzewodowego internetu. Wyposażone są one w funkcjonalne meble  hotelowe, telewizory led, lodówki, zestawy powitalne(czajnik, kubki), sprzęt plażowy (koce  piknikowe i parawany). Ogólnodostępne są panele kuchenne składające się z kuchenki  mikrofalowej i urządzenia do gotowania jaj.

Świetlica dla gości wyposażona jest w telewizor, stół do gry w piłkarzyki, zestawy do badmintona, różnego rodzaju gry planszowe, zabawki dla dzieci, książki, czasopisma, rower stacjonarny, trek oraz kijki do nordic walking. W otoczeniu pensjonatu dostępne są miejsca  wypoczynkowe oraz grill.

W okolicy znajdują się liczne stołówki (najbliższa w odległości 40m), kawiarnie, lodziarnie, bary, smażalnie ryb oraz sklepy spożywcze. W pobliżu znajduje się apteka, poczta, kościół, wypożyczalnia gokartów i rowerów, boiska sportowe, korty tenisowe, Aquapark Milenium. Gmina Kołobrzeg pod względem ilości i jakości ścieżek rowerowych może być wzorem do naśladowania, chętnym do skorzystania z uroków nadmorskiej trasy rowerowej wypożyczamy nieodpłatnie rowery, a amatorom pieszych wędrówek kijki do nordic walking. Idealna lokalizacja, czyste, szerokie i piaszczyste plaże, doskonałe warunki do uprawiania sportów, atrakcyjne i malownicze szlaki turystyczne, wspaniały mikroklimat o walorach zdrowotnych, sąsiedztwo rozległych lasów sosnowych, a do tego wiele atrakcji naszego miasta powodują, że jest to miejsce wyjątkowe do rekreacji i udanego wypoczynku.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.